Mastikas Woodchink testi no baļķiem būvētām guļbūves ēkām

Woodchink – tā ir akrila dispersija mastika, kas izstrādāta speciāli koka šuvju/salaidumu aizpildīšanai guļbūves ēkām un koka ēkām, lai to varētu izmantot gan ēku iekšpusē, gan no ārpuses. Šai mastikai piemīt rupjgraudaina struktūra, kas no estētiskā viedokļa raugoties, nepieļauj nevēlamu plaisu apledošanu un vienlaicīgi novērš laika gaitā iespējamu putekļu kārtas veidošanās iespēju uz mastikas virsmas, kas izskatītos estētiski nepievilcīgi.

Lasīt tālāk:

Materiālu izlietojuma tabula

Materiālu izlietojums vienmēr ir atkarīgs no vairākiem faktoriem.

Lai veiktu aprēķinus, ir nepieciešams zināt šuvju/salaidumu vietu platumu, dziļumu un formu. Savukārt stūros materiālu izlietojums arīdzan ir ļoti specifisks un ir atkarīgs no formas un veida, kādā baļķi tiek likti. Tāpēc mēs dodam vidējos rādītājus, kas iegūt, balstoties uz praktiskiem izmēģinājumiem. Precīzāku aprēķinu veikšanai, mēs iesakām veikt izmēģinājumu tieši konkrētai ēkai.

Lasīt tālāk:

Mastikas baļķu plaisu aizpildīšanai guļbūves/koka karkasu ēkām

Mastika baļķu plaisu hermētiskai/blīvai aizpildīšanai ir izstrādāta Čehijas Republikā speciāli guļbūves/koka karkasa ēkām no baļķiem vai brusām. Kompānija WOODCHINK izmanto savu ilggadējo pieredzi mastikas izmantošanā un savu meistarību pielieto jaunu augstas kvalitātes modeļu izstrādē.

Lasīt tālāk:

Draugi

   

 kalber