Mastikas baļķu plaisu aizpildīšanai guļbūves/koka karkasu ēkām

Mastika baļķu plaisu hermētiskai/blīvai aizpildīšanai ir izstrādāta Čehijas Republikā speciāli guļbūves/koka karkasa ēkām no baļķiem vai brusām. Kompānija WOODCHINK izmanto savu ilggadējo pieredzi mastikas izmantošanā un savu meistarību pielieto jaunu augstas kvalitātes modeļu izstrādē.

Loģistikas vienkāršošanas nolūkā ES robežās, kā arī pieņemamākas mastikas cenas iegūšanas nolūkā, mastika tiek ražota Čehijas Republikā. Pastāv daudzi iemesli, kāpēc koka ēkās lietderīgi ir izmantot blīvējuma mastiku. Tajā ir iekļauti ievērojami ēku termoizolācijas īpašību uzlabojumi, baļķu un brusu aizsardzības pret mitrumu vai aizsardzības pret koka kaitēkļiem uzlabojumi. Materiāls, kas satur rupjgraudainu pildvielu, pēc ūdens iztvaikošanas pārtop plastiski-elastīgā masā ar apmetuma struktūru, kura atgādina apdares apmetumu. Pateicoties šim sastāvam un plašas krāsu gammas izvēles iespējām, jūsu ēka saglabā dabisku ārējo izskatu.

WOODCHINK tiek izmantots blīvākai plaisu aizpildīšanai guļbūves/koka karkasa ēkās no baļķiem vai brusām. Pateicoties savam sastāvam, mastika pēc izžūšanas paliek nemainīgi elastīga, tā izlīdzina baļķu nosēšanos un, kokam kustoties, darbojas kopā ar to. Šī īpašība nodrošina mastika ilglaicīgumu, bez nepieciešamības veikt īpašu tās apkopi.

Blīvējuma auklas tiek izmantotas, lai noblīvētu plaisas pirms mastikas uzklāšanas. Mūsu veikalā tiek piedāvātas divu veidu auklas. Auklas ar apļveida posmiem, kas domātas dziļāku plaisu aizpildīšanai, un auklas ar pusapaļiem posmiem, kas tiek izmantotas seklākām plaisām. Izvēlieties piemērotāko diametru, kas aizblīvēs plaisas un nodrošinās pietiekamu izplešanos. Ir pieejami diametri no 8mm līdz 70mm. Detalizētāku informāciju jūs varat iegūt sadaļā „Biežāk uzdotie jautājumi”.

Draugi

   

 kalber